Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: File
el: Αρχείο

en: Image
el: Εικόνα

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: About
el: Περί

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
el: Οδηγίες που θα παρουσιάζονται στο χρήστη κάτω από αυτό το πεδίο στη φόρμα επεξεργασίας.<br />Επιτρεπόμενες ετικέτες HTML: @tags

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: This field supports tokens.
el: Το πεδίο υποστηρίζει τα σύμβολα αντικατάστασης.

en: Field formatters
el: Μορφοποιητές πεδίου
