Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: File
es: Archivo

en: Image
es: Imagen

en: Caption
es: Etiqueta

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Attribution
es: Atribución

en: About
es: Acerca de

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
es: Instrucciones para presentar al usuario por debajo de este campo en el formulario de edición.<br />Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: Field types
es: Tipos de campo

en: URL to image
es: URL de la imagen

en: Responsive image
es: Imagen adaptable

en: This field supports tokens.
es: Este campo admite tokens.

en: Field formatters
es: Formateadores de campo
