Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: File
fi: Tiedosto

en: Image
fi: Kuva

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Attribution
fi: Nimi mainittava

en: About
fi: Tietoja

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fi: Tämän kentän alapuolella lomakkeella käyttäjälle näytettä ohjeteksti.<br />Sallitut HTML-merkit: @tags

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: URL to image
fi: Kuvan URL-osoite

en: Responsive image
fi: Responsiivinen kuva

en: This field supports tokens.
fi: Kenttä tukee korvauskuvioita.

en: Field formatters
fi: Kentän muokkaajat
