Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: File
gl: Ficheiro

en: Image
gl: Imaxe

en: Caption
gl: Lenda

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: About
gl: Información

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
gl: Instruccións para presentar ó usuario debaixo deste campo no formulario de edición.<br />Etiquetas HTML permitidas: @tags

en: This field supports tokens.
gl: Este campo soporta tokens.
