Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Title
he: כותרת

en: File
he: קובץ

en: Image
he: תמונה

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: About
he: אודות

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
he: הנחיות לתצוגה למשתמש מתחת לשדה זה בטופס העריכה.<br />תגיות HTML מותרות: @tags

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens

en: Field formatters
he: פורמטרים לשדות
