Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: File
hr: Datoteka

en: Image
hr: Slika

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: About
hr: Opis

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
hr: Upute koje se daju korisniku ispod ovog polja na obrascu uređivanja.<br />Dopuštene HTML oznake: @tags
