Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Image
hy: Նկար

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Field formatters
hy: Դաշտի ձևաչափեր
