Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: File
ja: ファイル

en: Image
ja: 画像

en: Caption
ja: キャプション

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Attribution
ja: 表示(Attribution)

en: About
ja: アバウト

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ja: 編集画面のこのフィールドの下に表示したい説明。<br />利用可能なHTMLタグ: @tags

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: URL to image
ja: 画像のURL

en: Responsive image
ja: レスポンシブ画像

en: This field supports tokens.
ja: このフィールドはトークンをサポートしています。

en: Field formatters
ja: フィールドフォーマッター
