Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: File
jv: Berkas

en: Image
jv: Gambar

en: Default value
jv: Biji gawan

en: About
jv: Ngenani

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
jv: Pitudhuh kanggo panganggo ditampilaké nang ngisor field nang form suntingan. <br />Kode HTML sing diidinaké: @tags
