Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: File
km: ឯកសារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
km: សេចក្តី​ណែនាំ​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​ដល់​អ្នក​ប្រើ​នៅ​ខាង​ក្រោម​វាល​នេះ​ស្ថិត​នៅ​លើ​ទម្រង់​ដែល​កំពុង​កែសម្រួល​ ។<br />ស្លាក​ ​HTML ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ៖ @tags
