Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: File
ku: پەڕگە

en: Image
ku: وێنە

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: About
ku: دەربارە
