Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: File
lt: Failas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Caption
lt: Antraštė

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: About
lt: Apie

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: Field formatters
lt: Laukelio formuotojai
