Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: File
lv: Fails

en: Image
lv: Attēls

en: Caption
lv: Paraksts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: About
lv: Par

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lv: Norādījumi, ko attēlot lietotājam rediģēšanas formā zem šī lauka.<br />Atļautie HTML tagi: @tags

en: Responsive image
lv: Responsīvs attēls

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.
