Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: File
nl: Bestand

en: Image
nl: Afbeelding

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Attribution
nl: Naamsvermelding

en: About
nl: Over

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
nl: Instructies onder dit veld voor de gebruiker weergeven op het bewerkingsformulier.<br />Toegestane HTML-tags: @tags

en: Field types
nl: Veldtypes

en: URL to image
nl: URL naar afbeelding

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.

en: Field formatters
nl: Veld-formatters
