Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: File
fa: فایل

en: Image
fa: تصویر

en: Caption
fa: عنوان

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: About
fa: درباره

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
fa: دستور العملی که در ورقه تدوین، زیر این میدان به کاربر نشان داده خواهد شد. <br />تگ‌های مجاز HTML: @tags

en: This field supports tokens.
fa: این میدان از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.

en: Field formatters
fa: قالب‌بندهای میدان
