Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: File
ps: دوتنه

en: Image
ps: انځور

en: Caption
ps: نوم

en: About
ps: په اړه
