Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: File
ru: Файл

en: Image
ru: Изображение

en: Caption
ru: Подпись

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Attribution
ru: Атрибуция

en: About
ru: Информация

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
ru: Справка для пользователей по использованию данного поля.<br />Доступные HTML- теги: @tags.

en: Field types
ru: Типы полей

en: URL to image
ru: URL изображения

en: Responsive image
ru: Адаптивное изображение

en: This field supports tokens.
ru: Это поле поддерживает токены.

en: Field formatters
ru: Форматтеры поля
