Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Title
sk: Názov

en: File
sk: Súbor

en: Image
sk: Obrázok

en: Caption
sk: Popis

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: About
sk: Informácie o

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sk: Pokyny zobrazené používateľovi pod týmto poľom vo formulári pre editáciu.<br />Povolené HTML značky: @tags

en: Field types
sk: Typy polí

en: URL to image
sk: URL obrázka

en: This field supports tokens.
sk: Toto pole podporuje tokeny.
