Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: File
sl: Datoteka

en: Image
sl: Slika

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: About
sl: O modulu

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
sl: Navodila, ki bodo uporabniku prikazana pod tem poljem na orazcu za urejanje. <br />Dovoljene HTML oznake: @tags
