Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: File
te: ఫైల్

en: Image
te: బొమ్మ

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: About
te: గురించి
