Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Title
ug: تىما

en: File
ug: ھۆججەت

en: Image
ug: سۈرەت

en: Caption
ug: تېما

en: About
ug: ھەققىدە
