Supported Image Field (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: File
vi: Tập tin

en: Image
vi: Ảnh

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: About
vi: Giới thiệu

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
vi: Các hướng dẫn cần hiển thị lên cho người dùng bên dưới trường này trong các form.<br />Các thẻ HTML được sử dụng: @tags
