Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: High
ar: مرتفع

en: Low
ar: منخفض

en: Medium
ar: متوسط

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: IP Address
ar: عنوان IP

en: 404 Not Found
ar: 404 لم يتم العثور عليه

en: 403 Forbidden
ar: 403 الموقع محظور

en: 401 Unauthorized
ar: 401 غير مصرح به
