Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: High
bs: Visoko

en: Low
bs: Nisko

en: Medium
bs: Srednje
