Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Medium
cs: Střední

en: Security
cs: Bezpečnost

en: IP Address
cs: IP adresa
