Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Actions
eo: Agoj

en: High
eo: Alta

en: Low
eo: Malalta

en: Medium
eo: Medio
