Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Medium
et: Keskmine
