Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Actions
ja: アクション

en: High
ja: 高い

en: Low
ja: 低い

en: Medium
ja: 中程度

en: Security
ja: セキュリティー

en: IP Address
ja: IPアドレス
