Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Low
kn: ಕೆಳಮಟ್ಟದ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: IP
kn: IP(ಐಪಿ)
