Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: High
ms: Tinggi

en: Low
ms: Rendah

en: Medium
ms: Sederhana

en: IP Address
ms: Alamat IP
