Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Actions
oc: Accions

en: High
oc: Nauta

en: Low
oc: Febla

en: Medium
oc: Mejan

en: IP Address
oc: Adreça IP
