Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: High
pl: Wysoka

en: Low
pl: Niski

en: Medium
pl: Średnie

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: IP Address
pl: Adres IP

en: 404 Not Found
pl: 404 Nie znaleziono

en: 401 Unauthorized
pl: 401 Nieuprawniony
