Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Medium
fa: متوسط

en: IP Address
fa: آدرس IP
