Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: High
ro: Ridicată

en: Low
ro: Joasă

en: Medium
ro: Mediu

en: IP Address
ro: Adresă IP
