Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Medium
sl: Srednja

en: IP Address
sl: IP naslov
