Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: High
te: ఎక్కువ

en: Low
te: తక్కువ

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా
