Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Actions
tr: Eylemler

en: High
tr: Yüksek

en: Low
tr: Düşük

en: Medium
tr: Orta

en: Security
tr: Güvenlik

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Development Mode
tr: Geliştirme Kipi
