Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Actions
uk: Дії

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en: Medium
uk: Середній

en: Security
uk: Безпека

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: 404 Not Found
uk: 404 Не знайдено

en: Lowest
uk: Найнижча

en: Highest
uk: Найвища

en: 403 Forbidden
uk: 403 Заборонено

en: 400 Bad Request
uk: 400 Поганий запит

en: 401 Unauthorized
uk: 401 Неавторизовано
