Suspect Blocker (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Actions
vi: Thao tác

en: High
vi: Cao

en: Low
vi: Thấp

en: Medium
vi: Vừa

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Lowest
vi: Thấp nhất

en: Highest
vi: Cao nhất
