Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Medium
az: Orta

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: IP Address
az: İP ünvan
