Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Actions
bg: Действия

en: High
bg: Силна

en: Low
bg: Слаба

en: Medium
bg: Среда
