Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: High
ca: Alta

en: Low
ca: Baixa

en: Medium
ca: Mitjana

en: Security
ca: Seguretat

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Lowest
ca: La més baixa

en: Highest
ca: La més alta
