Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: High
cy: Uchel

en: Low
cy: Isel

en: Medium
cy: Canolig

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP
