Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Actions
da: Handlinger

en: High
da: Høj

en: Low
da: Lav

en: Security
da: Sikkerhed

en: IP Address
da: IP-adresse

en: 404 Not Found
da: 404 Ikke fundet
