Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: High
el: Υψηλό

en: Low
el: Χαμηλό

en: Medium
el: Μέσο

en: IP Address
el: Διεύθυνση IP

en: 404 Not Found
el: 404 Δε βρέθηκε
