Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Actions
es: Acciones

en: High
es: Alto

en: Low
es: Bajo

en: Medium
es: Medio

en: Security
es: Seguridad

en: IP Address
es: Dirección IP

en: 404 Not Found
es: 404 No encontrado

en: Lowest
es: Más bajo

en: Highest
es: Más alto
