Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: High
fi: Korkein

en: Low
fi: Alin

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Security
fi: Turvallisuus

en: IP Address
fi: IP-osoite
