Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: High
gl: Alta

en: Low
gl: Baixa

en: Medium
gl: Medio

en: Security
gl: Seguranza

en: IP Address
gl: Enderezo IP
