Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Actions
hr: Akcije

en: High
hr: Visoka

en: Low
hr: Niska

en: Medium
hr: Srednji

en: IP Address
hr: IP adresa
