Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: High
hu: Magas

en: Low
hu: Alacsony

en: Medium
hu: Közepes

en: Security
hu: Biztonság

en: IP Address
hu: IP-cím

en: 404 Not Found
hu: 404 Nem található

en: 403 Forbidden
hu: 403 Titltott

en: 400 Bad Request
hu: 400 Hibás kérés

en: 401 Unauthorized
hu: 401 Azonosítatlan
